LG Electronics Monitor 27BA550-B 27 cali IPS Full HD 100Hz
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
598.80
Opis
Dokładny kolor pod szerokim kątem
Wszechstronne monitory biznesowe do różnych miejsc pracy
Różnorodny interfejs
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27BA550-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Lampy CCFL
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty CE
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 14.5 W
Klasa energetyczna D
Kolor Czarny
Wysokość 360.3 mm
Wysokość z podstawą 536.6 mm
Szerokość 610.8 mm
Głębokość 50.8 mm
Głębokość z podstawą 239.9 mm