LG Electronics Monitor 27GN800P-B 27 cali IPS UltraGear QHD 144Hz 1ms
Dostępność: brak towaru
Opis
Monitor LG 27cali UltraGear IPS 1ms 144Hz HDR 10
Zmieniaj reguły gry
LG UltraGea to niezwykle zaawansowany sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.
Niesamowita prędkość
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Zgodność z G-Sync potwierdzona przez NVIDIA
Czystszy, płynniejszy i szybszy
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Szybsze reagowanie na przeciwników
Zaatakuj pierwszy w ciemności
Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Model
27GN800P-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 39 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 52 mm
Wysokość z podstawą 225 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 365 mm
Głębokość z podstawą 454 mm