LG Electronics Monitor 27GP850P-B 27 cali IPS UltraGear QHD 165Hz 1ms
Dostępność: brak towaru
Opis
Zmieniaj reguły gry
LG UltraGear to niezwykle zaawansowany sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.
Monitor do dynamicznych gier zapewniający doskonałą jakość obrazu
Niesamowita prędkość
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 165 Hz (z możliwością podkręcenia do 180 Hz) pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Pierwszy na świecie monitor z certyfikatem VESA AdaptiveSync Display
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Indywidualne tryby do różnych gier
Szybsze reagowanie na przeciwników
Zaatakuj pierwszy w ciemności
Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Model
UltraGear 27GP850P-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy nanoIPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 28 kW
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Monitor
  • Kabel HDMI (2.0)
  • Kabel DP (1.4)
  • Kabel USB 3.0 Upstream
  • Uchwyt na mysz
  • Instrukcja
Kolor Czarny
Wysokość 365 mm
Wysokość (maks.) 576 mm
Wysokość z podstawą 466 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 52 mm
Głębokość z podstawą 291 mm