LG Electronics Monitor 27GS60F-B 27 cali FHD UltraGear IPS 180Hz 1ms
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
605.30
Opis
Postaw na szybkość i bądź na czele
Przedstawiamy monitor do gier, który sprawi, że już na starcie będziesz w czołówce dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz.
Szybki ekran, płynna gra
Podnieśliśmy standard prędkości UltraGear ze 144 Hz do 180 Hz. Możesz cieszyć się wyjątkowo wyraźnym i płynnym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz, która wczytuje obraz aż 180 razy w ciągu sekundy.
Fantastyczna prędkość w grach
Technologia w służbie płynnej gry
Design dla graczy
Nagradzany, graficzny interfejs użytkownika
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27GS60F-B
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 21.5 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
Kabel DisplayPort
Kolor Czarny
Wysokość 323.8 mm
Wysokość z podstawą 408.9 mm
Szerokość 540.8 mm
Głębokość 42.8 mm
Głębokość z podstawą 180.5 mm