LG Electronics Monitor 27GS60QC-B 27 cali QHD UltraGear
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
935.90
Opis
Zdobądź przewagę dzięki doskonałemu zanurzeniu 1000R
Naturalna krzywa, 1000R to zaledwie początek. To gamingowa rewolucja z satysfakcjonującą prędkością 180 Hz, jakością obrazu i funkcjonalnościami, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.
Perfekcyjne zakrzywienie, nieprzerwana rozgrywka
Dzięki zakrzywieniu 1000R, które pasuje do ludzkiego pola widzenia oraz częstotliwości odświeżania 180Hz, możesz stać się częścią gry, wkraczająć w realistyczny, żywy obraz na ekranie.
Szybki ekran, płynna gra
Podnieśliśmy standard prędkości UltraGear do 180 Hz. Możesz cieszyć się wyjątkowo wyraźnym i płynnym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz, która wczytuje obraz aż 180 razy w ciągu sekundy.
Fantastyczna prędkość
Wierne odwzorowanie kolorów
Design dla graczy
Dopasowany do Twojego stylu gry
Model
27GS60QC-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Pobór mocy 19 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 363.8 mm
Wysokość z podstawą 450.7 mm
Szerokość 604.9 mm
Głębokość 95.7 mm
Głębokość z podstawą 226.5 mm