Producenci
LG Electronics Monitor 27MP60GP-B 27 cali IPS FHD 1ms MBR FreeSync
Opis
Rzeczywiste kolory pod szerokim kątem
Monitor LG z technologią IPS uwypukla zalety ekranów ciekłokrystalicznych. Charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, lepszym odwzorowaniem kolorów oraz dobrą jakością obrazu pod szerokim kątem.
Bogactwo doświadczeń
Z trzech stron ekran ma cienką ramkę, która nie rozprasza uwagi. Monitor jest też wyposażony w wygodny mechanizm pochylenia pozwalający na stworzenie optymalnego środowiska pracy.
Mniej niebieskiego światła, większy komfort dla oczu
Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu.Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru i zapewnia optymalne warunki do czytania.
Troska o oczy
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu, co pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu. Zapewnia komfortowe warunki pracy na długi czas.
Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa
MBR 1 ms (Motion Blur Reduction) pozwala na płynną grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.
Płynna dynamika ruchu
Technologia AMD FreeSync zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Wirtualnie ogranicza rozrywanie i zacinanie obrazu.
Szybsze reagowanie na przeciwników
Technologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach.
Zaatakuj pierwszy w ciemności
Funkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i szybkim uciekaniu przed eksplozjami.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 27MP60GP-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363 mm |
| Wysokość z podstawą | 455 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość | 39 mm |
| Głębokość z podstawą | 212 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Waga z podstawą | 4.4 kg |