LG Electronics Monitor 27MP60GP-B 27 cali IPS FHD 1ms MBR FreeSync
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
629.00
Opis
Rzeczywiste kolory pod szerokim kątem
Bogactwo doświadczeń
Mniej niebieskiego światła, większy komfort dla oczu
Troska o oczy
Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa
Płynna dynamika ruchu
Szybsze reagowanie na przeciwników
Zaatakuj pierwszy w ciemności
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27MP60GP-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Standard VESA 75 x 75
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 363 mm
Wysokość z podstawą 455 mm
Szerokość 611 mm
Głębokość 39 mm
Głębokość z podstawą 212 mm