LG Electronics Monitor 27MR400-B 27 cali IPS FHD AMD FreeSync
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
413.20
Opis
Rzeczywiste kolory pod kątem
Płynna grafika. Bezproblemowa praca.
Odświeżanie 100 Hz daje płynne ładowanie klatek w różnych programach. Ciesz się realistyczną rozgrywką z mniejszym zacinaniem i z rozmyciem ruchu.
Tryb czytnika
Flicker Safe
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie i zapewnia komfortowe warunki pracy na długi czas.
Płynna dynamika ruchu
Prosta kontrola
Łatwe i wygodne rozwiązanie
Model
27MR400-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.3114 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 24 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
Kabel HDMI
Kolor Czarny
Wysokość 362.3 mm
Wysokość z podstawą 456.1 mm
Szerokość 611.7 mm
Głębokość 50.5 mm
Głębokość z podstawą 200 mm