LG Electronics Monitor 27QP88DP-BS 27 cali QHD Ergo Dual
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Zaprojektowany pod kątem Twoich potrzeb
Różne możliwości regulacji podwójnego ekranu
Zachwycająca jakość obrazu, idealna do pracy
Dlaczego potrzebujesz monitora LG QHD Ergo Dual do pracy?
Monitor LG QHD Ergo Dual umożliwia stworzenie komfortowych warunków pozwalających na wydajną pracę.
Łączenie szeregowe pozwalające stworzyć prawdziwą konfigurację dwumonitorową
Łatwa instalacja
W pełni wykorzystaj swoją przestrzeń biurkową dzięki ramieniu Ergo
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27QP88DP-BS
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2331 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x DVI-D
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 38 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI x 2
  • Kabel DisplayPort x 2
  • Kabel USB-C
  • Przedłużacz x 2
Kolor Czarny
Wysokość 363.5 mm
Wysokość z podstawą 613 mm
Szerokość 1227.1 mm
Głębokość 45.4 mm
Głębokość z podstawą 590 mm