LG Electronics Monitor 27UL550P-W 27 cali IPS HDR Radeon FreeSync 4K
Dostępność: brak towaru
Opis
Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia
Kalibracja kolorów
Zgodny z HDCP 2.2
Czysty i płynny obraz
Indywidualne tryby do różnych gier
Dynamic Action Sync
Black Stabilizer
Funkcja Black Stabilizer LG rozjaśnia ciemne sceny, co ułatwia znalezienie rywala.
Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
Menu ekranowe jest proste i intuicyjne. Opcje ekranu ustawisz za pomocą kilku kliknięć.
Wszechstronna elegancja
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27UL550P-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 61 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 W
Klasa energetyczna F
Kolor Biały
Wysokość 371 mm
Wysokość z podstawą 462 mm
Wysokość (maks.) 572 mm
Szerokość 623 mm
Głębokość 46 mm
Głębokość z podstawą 230 mm