LG Electronics Monitor 27UN880P-B 27 cali IPS UHD 4K Ergo USB-C
Dostępność: brak towaru
Opis
Zaprojektowany pod kątem Twoich potrzeb
Wyraźny obraz dający komfort wizualny
Idealne dostosowanie do poziomu wzroku
Dopasowanie do każdej pozycji
W pełni wykorzystaj swoje biurko
Kompaktowa konstrukcja monitora 27UN880P zajmuje niewiele miejsca na biurku i jest łatwa w instalacji. Rozwiązanie USB-C One Cable monitora 27UN880P ułatwia utrzymanie porządku na biurku, a jednocześnie zapewnia wyraźny obraz w jakości 4K, zasilanie do ładowania laptopa (do 60 W) i możliwość szybkiego przesyłania danych przez jeden kabel.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27UN880P-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 34 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 364.4 mm
Wysokość z podstawą 400 mm
Szerokość 613 mm
Głębokość 44.6 mm
Głębokość z podstawą 726 mm