LG Electronics Monitor 27UP85NP-W 27 cali UHD IPS USB-C V.DisplayHDR
Dostępność: brak towaru
Opis
LG UHD Monitor 4K
Szczegóły opanowane
Czysty i jasny obraz HDR
HDR Effect do treści SDR
Prawdziwe kolory i szeroki kąt widzenia
Gotowy do kalibracji
Łatwe sterowanie i łączenie z innymi urządzeniami
Porty USB Type-C pozwalają na uzyskanie rozdzielczości 4K, przesyłanie danych i ładowanie podłączonych urządzeń (do 90 W), dzięki czemu możesz podłączyć swojego laptopa za pomocą jednego kabla. Ograniczenie do jednego kabla USB Type-C ułatwia utrzymanie porządku przez eliminację specjalnych przewodów lub ładowarek do laptopa i innych urządzeń.
Wciągający świat gier
Płynna dynamika ruchu
Żywszy i realistyczny obraz
Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
Prostota i wygoda
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27UP85NP-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 25.4 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI (2.0)
  • Kabel DP (1.40)
  • Kabel USB-C
Kolor Biały
Wysokość 363.5 mm
Wysokość z podstawą 459.3 mm
Wysokość (maks.) 569.3 mm
Szerokość 613.5 mm
Głębokość 45.4 mm
Głębokość z podstawą 239.3 mm