LG Electronics Monitor 27UQ850-W 27 cali UHD 4K Nano IPS
Dostępność: brak towaru
Opis
Dokładnie odwzorowany kontrast i kolory dla profesjonalistów
Żywe kolory i szeroki kąt patrzenia
Głębsza czerń dla efektywnej kreatywności
Wyraźny i jasny obraz HDR
Gotowy do kalibracji sprzętowej
Możliwość połączeń z wieloma profesjonalnymi urządzeniami
LG UltraFine jest kompatybilny z wieloma typami urządzeń dzięki złączom takim jak: USB Type-C (z mocą do 90W), DisplayPort, HDMI oraz trzem złączom USB.
Łatwy w obsłudze interfejs
Prostota i wygoda
Model
27UQ850-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy nanoIPS
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.1554 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 2 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 44 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel Display Port
  • Kabel USB-C
  • Kabel USB A do B
Kolor Srebrny
Kolor Czarny
Wysokość 363.5 mm
Wysokość z podstawą 569.6 mm
Szerokość 613.9 mm
Głębokość 44.3 mm
Głębokość z podstawą 239.3 mm