Producenci
LG Electronics Monitor 27UQ850-W 27 cali UHD 4K Nano IPS
Opis
Dokładnie odwzorowany kontrast i kolory dla profesjonalistów
27-calowy monitor UHD 4K (3840x2160) Nano IPS Black zapewnia wyjątkowy obraz i dokładne odwzorowanie kolorów dzięki DCI-P3 98% (typ.). Pomaga twórcy pracować z obrazami lub filmami w wysokiej rozdzielczości 4K, a szeroki kąt widzenia umożliwia jednoczesne uruchamianie różnych programów.
Żywe kolory i szeroki kąt patrzenia
Monitor ten obsługuje 98% pokrycia spektrum DCI-P3 dzięki zastosowaniu nanocząsteczek w technologii Nano IPS, co pomaga w zapewnieniu odwzorowania żywych kolorów.
Głębsza czerń dla efektywnej kreatywności
Wyświetlacz Nano IPS Black ze współczynnikiem kontrastu 2000:1 obsługuje głębsze czernie IPS na wysokim poziomie, co pozwala tworzyć prace z większą ilością szczegółów.
Wyraźny i jasny obraz HDR
Monitor obsługuje VESA DisplayHDR 400 z szerokim zakresem jasności i kontrastu, umożliwiając spektakularne wizualne doznania. Jego wyraźny i jasny wyświetlacz zwiększa wydajność kreatywnie pracujących fotografów, streamerów i grafików.
Gotowy do kalibracji sprzętowej
Zoptymalizuj jakość kolorów poprzez kalibrację sprzętu za pomocą narzędzia LG Calibration Studio, w pełni wykorzystując szerokie spektrum i spójność kolorów wyświetlacza LG IPS 4K.
Możliwość połączeń z wieloma profesjonalnymi urządzeniami
LG UltraFine jest kompatybilny z wieloma typami urządzeń dzięki złączom takim jak: USB Type-C (z mocą do 90W), DisplayPort, HDMI oraz trzem złączom USB.
Łatwy w obsłudze interfejs
Za pomocą kilku kliknięć myszką, można dostosować przestrzeń roboczą, dzieląc wyświetlacz lub dostosowując podstawowe ustawienia monitora.
Prostota i wygoda
Ergonomiczna podstawka umożliwia regulację wysokości, nachylenia i obrotu do pionu, w celu uzyskania optymalnego ustawienia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 27UQ850-W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | nanoIPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 44 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 569.6 mm |
| Szerokość | 613.9 mm |
| Głębokość | 44.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 239.3 mm |
| Waga | 3.85 kg |
| Waga z podstawą | 5.65 kg |