LG Electronics Monitor 27UQ850V-W 27 cali UHD
Dostępność: brak towaru
Opis
Pobudzić swoją kreatywność
Głębia czerni zapewniająca szczegółowy obraz
Wyjątkowo realistyczny kolor
Niezależnie co stworzysz, rób to z łatwością
Możliwość połączeń z wieloma urządzeniami
Prostota i wygoda
Łatwy w obsłudze interfejs
Model
27UQ850V-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy IPS Black
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.1554 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 400:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 44 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Kolor Srebrny
Wysokość 363.5 mm
Wysokość z podstawą 569.6 mm
Szerokość 613.9 mm
Głębokość 44.3 mm
Głębokość z podstawą 239.3 mm