LG Electronics Monitor 29WP500-B 29 cali UltraWide FHD HDR Freesync
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
810.70
Opis
Podnieś standard swojego domowego wyposażenia biurowego
Sala lekcyjna online z szerokim polem widzenia
Szczegółowy kontrast
Sterowanie za pomocą kilku kliknięć
Płynny i szybki ruch
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
29WP500-B
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 29"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2626 mm
Rozdzielczość 2560 x 1080
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 25 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 313.4 mm
Wysokość z podstawą 405 mm
Szerokość 688.5 mm
Głębokość 76.9 mm
Głębokość z podstawą 223.8 mm