LG Electronics Monitor 29WP60G-B 29 cali Ultra Wide FHD HDR USB-C FreeSync
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
969.80
Opis
Więcej miejsca na wielozadaniowość
Szczegółowy kontrast
Prawdziwe kolory i szeroki widok
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
29WP60G-B
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 29"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2626 mm
Rozdzielczość 2560 x 1080
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 25 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 313.4 mm
Wysokość z podstawą 475.2 mm
Szerokość 688.5 mm
Głębokość 76.9 mm
Głębokość z podstawą 224.8 mm