LG Electronics Monitor 32SQ780S-W 32 cale Smart 4K UHD webOS Ergo
Dostępność: brak towaru
Opis
Pracuj inteligentniej, baw się lepiej
Zachwycająca jakość obrazu 4K
Konfiguruj profile zgodnie ze swoim gustem
Dzięki systemowi webOS22 możesz korzystać z licznych aplikacji, takich jak Netflix, Prime Video, Disney+, YouTube oraz darmowej usługi LG Channels, aby oglądać różne rodzaje treści. Ponadto dwa głośniki stereo o mocy 5 W dają kompletne, wciągające wrażenia dźwiękowe.
Łatwe sterowanie urządzeniami domowymi
Po prostu powiedz, czego chcesz
W pełni wykorzystaj swoją przestrzeń biurkową
Elegancja i ergonomia
Łatwa instalacja
Inteligentne połączenie bezprzewodowe
Łatwe sterowanie i łączenie z innymi urządzeniami
Porty USB Type-C pozwalają na uzyskanie rozdzielczości 4K, przesyłanie danych i ładowanie podłączonych urządzeń (do 65 W), dzięki czemu możesz podłączyć swojego laptopa za pomocą jednego kabla.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32SQ780S-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 31.5''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.18159 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty CE
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty ErP
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 32 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz
  • Kabel HDMI
  • Pilot
  • Bateria (pilot)
Kolor Biały
Wysokość 435.5 mm
Wysokość z podstawą 647.2 mm
Szerokość 714.3 mm
Głębokość 50.2 mm
Głębokość z podstawą 408 mm