LG Electronics Monitor 45GR95QE-B 45 cali OLED UltraGear WQHD 240Hz
Dostępność: brak towaru
Opis
Zakrzywiony monitor gamingowy 45" UltraGear OLED WQHD z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 0,03 ms (GtG)
Stworzony do gry
Pierwszy na świecie zakrzywiony (800R) monitor gamingowy OLED 240 Hz z czasem reakcji 0,03 ms (GtG).
45-calowy ekran OLED 21:9 WQHD
Panoramiczny widok gry
SAMOŚWIECĄCE PIKSELE OLED
Współczynnik kontrastu OLED 1 500 000:1
Technologia antyodblaskowa
Pokaż, jak grasz
Ekran OLED o częstotliwości odświeżania 240 Hz i czasie reakcji 0,03 ms (GtG)
Szybki jak błyskawica, najszybszy OLED w gamie UltraGear
Nowy monitor LG UltraGear z ekranem OLED odznacza się niezwykle wysoką częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 0,03 ms (GtG).
Fantastyczna szybkość, OLED o częstotliwości odświeżania 240 Hz.
Odświeżanie z częstotliwością 240 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Ekstremalna szybkość
Czas reakcji 0,03 ms (GtG)
45-calowy zakrzywiony (800R) ekran OLED 21:9.
Stworzony do wciągającej gry
QHD OLED, 240 Hz przez HDMI 2.1.
Wzmocnij swoje wrażenia podczas gier dzięki ekranowi OLED
Model 27GR95QE może osiągać częstotliwość odświeżania do 240 Hz przez HDMI 2.1. To oznacza, że można osiągnąć pełną rozdzielczość QHD przy częstotliwości odświeżania 240 Hz w grach przy połączeniu przez DisplayPort lub HDMI.
Zgodność z technologią NVIDIA G-SYNC
AMD FreeSync Premium
Design dla graczy
Pilot UltraGear.
Ustawienia i kontrola jednocześnie
Czterobiegunowe wyjście słuchawkowe.
Wtyczka dająca wciągające efekty dźwiękowe
PBP i PIP
Graj w gry i rób więcej
Gamingowy GUI
Nagradzany, graficzny interfejs użytkownika dla graczy
Chroń swój ekran z OLED Care
Dynamic Action Sync
Black Stabilizer
Crosshair
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Licznik FPS
LG Calibration Studio
Ulepszona funkcja Accurate Colors
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
45GR95QE-B
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 44.5''
Typ matrycy OLED
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3440 x 1440
Zakrzywienie ekranu 800 R
Czas reakcji 0.03 ms
Jasność 200 cd/m²
Kontrast statyczny 1 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty AMD FreeSync
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 160 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HMDI
  • Kabel USB A do B
  • Uchwyt na kabel
  • Kabel Display Port
  • Pilot
Kolor Czarny
Wysokość 457 mm
Wysokość z podstawą 537.7 mm
Wysokość (maks.) 647.7 mm
Szerokość 992.7 mm
Głębokość 218 mm
Głębokość z podstawą 362.5 mm