Producenci
LG Electronics Monitor 49UH7N-E IPS 700cd/m2 24/7
Opis
Monitor LG 49UH7N-E
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż FHD, zadowalając wizualnie klientów. Dodatkowo powłoka przeciwodblaskowa na ekranie zmniejsza odbicia ekranu w jasnym oświetleniu, zwiększając widoczność i czytelność, zapewniając klientom wygodny ekran.
Wygodna platforma webOS
UH7N-E jest wyposażony w wysokowydajny SoC, który pozwala na wykonywanie wielu zadań bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS zapewnia narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który zwiększa wygodę użytkownika, umożliwiając łatwe połączenie z zewnętrznymi czujnikami i aplikacjami partnerów webOS w celu stworzenia środowiska przyjaznego SI.
Trwałość zapewniająca niezawodność
Zoptymalizowany pod kątem środowisk biznesowych, UH7N-E jest chroniony przed potencjalnym wpływem soli, pyłu, sproszkowanego żelaza i wilgoci dzięki zastosowaniu powłoki ochronnej na płycie głównej. Ponadto funkcje zorientowane na klienta, takie jak stopień ochrony IP5x, przechylenie o 30 stopni i monitorowanie wstrząsów, zapewniają zarówno niezawodność, jak i satysfakcję.
Projekt zagospodarowania przestrzeni
Zaprojektowany z cienkimi ramkami i prostym zarządzaniem kablami, UH7N-E oszczędza miejsce. Dzięki wyspecjalizowanym ukrytym gniazdom zasilania można go zainstalować blisko ściany, pozostawiając jedynie około 13 mm przestrzeni w przypadku wąskiego wspornika. Akcesoria do ramek można również wykorzystać do przekształcenia ich w ramkę artystyczną, dzięki czemu będzie to stylowy element wnętrza pasujący do wnętrz klientów.
Ulepszone funkcje bezpieczeństwa
UH7N-E zapewnia funkcje bezpieczeństwa, w tym technologię LG Enhanced Kernel Protection (EKP), chroniącą ważne dane przed dostępem z zewnątrz lub atakami. LG UHD Signage posiada również wiarygodne certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji, bezpiecznego utrzymania danych klientów i firm. Na przykład ten model ma certyfikat ISO/IEC 15408 Common Criteria EAL2.
Dane techniczne
| Model | 49UH7N-E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 630.8 mm |
| Szerokość | 1095.6 mm |
| Głębokość | 29.7 mm |
| Waga | 13.6 kg |