Producenci
LG Electronics Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 49VL5PJ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 110 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 607.8 mm |
| Szerokość | 1077.6 mm |
| Głębokość | 89.7 mm |
| Waga | 17.8 kg |