Producenci
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7
Opis
86UH5J-H
Odpowiednia jasność ekranu
Ekran z serii UH5J-H o rekomendowanej dla ekranów wewnętrznych jasności 500 cd/m zapewnia wyraźny obraz, który przyciąga uwagę. To idealny wybór do prezentacji treści marketingowych w salach konferencyjnych, na lotniskach, w sklepach, w centrach handlowych itp.
Wysoka wydajność i system webOS
Platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
Osłona
Ekrany z serii UH5J-H są przeznaczone do użytku w miejscach, w których nie da się uniknąć ekspozycji na kurz, wilgoć itp. czynniki, które mogą z czasem powodować pogorszenie parametrów urządzenia. Powłoka konformalna pokrywająca płytę zasilającą ekranu UH5J-H zmniejsza ryzyko uszkodzenia jej przez sól, kurz, proszek żelaza, wilgoć itp.
Certyfikat IP5x
Certyfikat szczelności IP5x gwarantuje, że produkt jest chroniony przed kurzem, który może pogarszać jego działanie.
Zgodność z systemem sterowania AV.
Urządzenia z serii UH5J-H obsługują technologię Crestron Connected, dzięki czemu odznaczają się wysokim stopniem zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania* oraz usprawnia zarządzanie.
Dane techniczne
| Model | 86UH5J-H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 215 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1097.2 mm |
| Szerokość | 1926.2 mm |
| Głębokość | 60.6 mm |
| Waga | 49 kg |