Producenci
LG Electronics Monitor LG 31.5\" 32GN600-B FHD UltraGear 165Hz 1ms MBR
Opis
Monitor LG 31,5 UltraGear QHD o częstotliwości odświeżania 165Hz, 1 ms MBR 32GN600-B
- 31,5-calowy monitor QHD (2560 x 1440)
- Częstotliwość odświeżania 165 Hz
- 1 ms MBR
- 95% sRGB (typ.) i HDR10
- AMD FreeSync Premium
- OnScreen Control
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 165 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa
MBR 1 ms pozwala na płynną grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Ten monitor obsługuje technologię HDR10 z 95% pokryciem gamy sRGB (typ.), dzięki czemu zapewnia realistyczny i wciągający obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry.
Czystszy, płynniejszy i szybszy
Technologia FreeSync Premium zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Minimalizuje rozrywanie i zacinanie obrazu.
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawkę można regulować, aby ustawić monitor pod dogodnym kątem do grania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32GN600-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 28.6 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 428 mm |
| Wysokość z podstawą | 515 mm |
| Szerokość | 715 mm |
| Głębokość | 77 mm |
| Głębokość z podstawą | 225 mm |