LG Electronics Monitor gamingowy 24GS50F-B 24' FHD UltraGear 180Hz
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
518.50
Opis
24-calowy monitor gamingowy UltraGear FHD 180 Hz | 1 ms MBR, HDR 10
Postaw na szybkość i bądź na czele
Przedstawiamy monitor do gier, który sprawi, że już na starcie będziesz w czołówce dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz.
Szybki ekran, płynna gra
Podnieśliśmy standard prędkości UltraGear do 180 Hz. Możesz cieszyć się wyjątkowo wyraźnym i płynnym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz, która wczytuje obraz aż 180 razy w ciągu sekundy.
Niesamowita szybkość
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Wyraźniej, płynniej i szybciej
Design dla graczy
Dobierz ustawienia do swojego stylu gry
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24GS50F-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 24"
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Mini-LED
Plamka matrycy 0.2739 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 800:1
Kontrast dynamiczny 3 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 16 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 322.2 mm
Wysokość z podstawą 414.2 mm
Szerokość 539.5 mm
Głębokość 39 mm
Głębokość z podstawą 195.6 mm