LG Electronics Monitor gamingowy 27GR75Q-B 27 cali IPS UltraGear QHD 165Hz 1ms
Dostępność: brak towaru
Opis
Monitor gamingowy 27 cali UltraGear QHD o częstotliwości odświeżania 165 Hz
Szybki ekran, płynna gra
Duża częstotliwość odświeżania 165 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Fantastyczna prędkość w grach
Zgodność z technologią NVIDIA G-SYNC
AMD FreeSync Premium
Realistyczne wrażenia z technologią True Color
Design dla graczy
Nagradzany, graficzny interfejs użytkownika dla graczy
Model
27GR75Q-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Plamka matrycy 0.2331 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 240 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 48 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 371.6 mm
Wysokość z podstawą 569.8 mm
Szerokość 613.5 mm
Głębokość 51.3 mm
Głębokość z podstawą 291.2 mm