LG Electronics Monitor interaktywny 65TR3DK-B 65 cali IR UHD Multi Touch
Dostępność: brak towaru
Opis
Różne szablony nauczania
Wielodotykowy
Łatwe zapisywanie/importowanie/eksportowanie
Bezprzewodowe udostępnianie ekranu
LG ConnectedCare DMS
Łączność Bluetooth
Połączenie typu C
Logowanie QR dla łatwego dostępu do chmury
Zaawansowana pielęgnacja oczu
Projekt połączeń z przodu
Wbudowane gniazdo OPS
Inteligentne oglądanie
Oszczędzanie energii
Dane techniczne
Model
65TR3DK-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 65"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 440 nits
Kontrast statyczny 1 200:1
Kontrast dynamiczny 50 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 4 x USB 3.0
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty CB
Certyfikaty ErP
Certyfikaty KC
Certyfikaty CE
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 220 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilający 3m
  • Kabel USB (typ A-typ B) 5m
  • Kabel HDMI 3m
  • Długopis 2 szt.
  • Instrukcja obsługi
  • QSG
  • Pudełko kartonowe
  • Pilot zdalnego sterowania (z 2 bateriami w zestawie)
  • Wi-Fi moduł
Akcesoria opcjonalne
  • Uchwyt ścienny (WM-L000S)
  • Stojak podłogowy (ST-000F)
Kolor Czarny
Wysokość 896.6 mm
Szerokość 1488.4 mm
Głębokość 87.2 mm