Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 22SM3G 250cd/m2 16/7
Opis
Wysoka wydajność SoC z webOS
Wbudowany czterordzeniowy układ SoC może wykonywać kilka zadań jednocześnie, zapewniając płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma inteligentnego oznakowania LG webOS zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 22SM3G |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 29 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 302.1 mm |
| Szerokość | 510.3 mm |
| Głębokość | 53.8 mm |
| Waga | 3.34 kg |