Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 43 cale 43UH5J-H 500cd/m2 UHD 24/7
Opis
Właściwa jasność wyświetlacza
Dzięki zalecanej jasności 500 cd/m dla wyświetlacza wewnętrznego, seria UH5J-H wyraźnie dostarcza treści i przyciąga uwagę publiczną, dzięki czemu jest najbardziej odpowiednim wyświetlaczem do marketingu w salach konferencyjnych, na lotniskach, w sklepach, centrach handlowych itp.
Wysoka wydajność z webOS
Platforma webOS firmy LG zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.
Powłoka ochronna
W różnych miejscach seria UH5J-H nie jest w stanie uniknąć ekspozycji na środowiska zawierające kurz, wilgoć itp., które z czasem mogą zmniejszać wydajność. Powłoka ochronna na płycie zasilającej zmniejsza te zagrożenia, chroniąc serię UH5J-H przed solą, kurzem, proszkiem żelaza, wilgocią itp.
Zarządzanie treścią mobilną
Możesz utworzyć profil sklepu i uzyskać rekomendacje szablonów za pomocą aplikacji Promota. Użytkownicy mogą dostosowywać szablony dla wszystkich branż oraz łatwo tworzyć i zarządzać treścią nie tylko na komputerach PC, ale także na urządzeniach mobilnych.
Konstrukcja z certyfikatem IP5x
Certyfikat odporności na kurz IP5x zapewnia ochronę produktu przed kurzem, zmniejszając ryzyko pogorszenia wydajności.
Kompatybilny z systemem sterowania AV
Seria UH5J-H obsługuje Crestron Connected w celu zapewnienia wysokiej kompatybilności z profesjonalnymi kontrolami AV, aby osiągnąć bezproblemową integrację i zautomatyzowaną kontrolę*, zwiększając efektywność zarządzania firmą.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43UH5J-H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232C (IR) |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 568 mm |
| Wysokość z podstawą | 613.1 mm |
| Szerokość | 962.5 mm |
| Głębokość | 39.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Waga | 11.2 kg |
| Waga z podstawą | 11.8 kg |