LG Electronics Monitor wielkoformatowy 43TNF5J-B 43 cale UHD 500cd/m2 24/7 open frame
Dostępność: brak towaru
Opis
Smukły i lekki
Czysty obraz
Elastyczność designu
24 godz. / 7 dni
Szeroki kąt widzenia
Możliwość instalacji pod kątem 45 stopni (przodem do góry)
10 punktów dotyku
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43TNF5J-B
Przekątna ekranu 43"
Typ matrycy ePrivacy Filter
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 9 ms
Jasność 500 nits
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty CE
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty ErP
Certyfikaty KC
Certyfikaty CB
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 95 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilania 1,55 m,
  • Kabel USB (Type A, Type B) 1,8 m,
  • Instrukcja obsługi,
  • QSG,
  • Pilot (dołączone dwie baterie),
  • Gniazdo RS232C,
  • Odbiornik IR
Kolor Czarny
Wysokość 559 mm
Szerokość 967.2 mm
Głębokość 38 mm