Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 49XE4F-M 49 cali 4000cd/m2 24/7
Opis
Smukła i solidna konstrukcja o doskonałej widoczności
Dzięki smukłej i solidnej konstrukcji serię XE4F można łatwo zainstalować, aby spełnić potrzeby klienta w środowiskach zewnętrznych, które wymagają złożonych warunków instalacji. Zwiększona jasność przyciąga uwagę klientów nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
Bezpieczna ochrona dzięki konstrukcji IP56
Wyświetlacz jest uszczelniony w obudowie IP56, co zapewnia niezawodne działanie. Został zaprojektowany tak, aby był nie tylko wodoodporny, ale także odporny na warunki atmosferyczne, chroniący przed szkodliwym działaniem słońca, deszczu, śniegu, kurzu i wiatru, co jest niezbędną cechą do zastosowań zewnętrznych.
Monitorowanie sieci
To internetowe rozwiązanie do monitorowania jest przyjazne dla użytkownika i zapewnia mu swobodę. Umożliwia użytkownikowi pełny dostęp w dowolnym miejscu i czasie z telefonu komórkowego, mając jednocześnie dostęp do bieżących i przeszłych danych. Pozwala użytkownikowi na zdalne monitorowanie urządzenia, dokonywanie regulacji i sterowanie urządzeniem w czasie rzeczywistym.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 49XE4F-M |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | ErP |
| Pobór mocy | 144 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 656.2 mm |
| Szerokość | 1153 mm |
| Głębokość | 88 mm |
| Waga | 32 kg |