LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55CT5WJ-B 55 cali One Quick Works
Dostępność: brak towaru
Opis
Kompletne rozwiązanie do wideokonferencji
Inteligentny autofokus
Zainstalowana fabrycznie aplikacja do prowadzenia wideokonferencji LG One:Quick Remote Meeting
Narzędzia do prowadzenia konferencji w App Store
Mulit-Touch i adnotacje
Nagrywanie głosu
Podzielony widok pozwalający na wykonywanie wielu zadań
Udostępniaj pliki i jednocześnie porządkuj pomysły uczestnikami spotkania w sali konferencyjnej.
Zoptymalizowany interfejs użytkownika
Dwa sposoby instalacji
Nagroda Red Dot Design Award
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55CT5WJ-B
Przekątna ekranu 55"
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 9 ms
Jasność 450 nits
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x USB 3.1
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty CE
Certyfikaty CB
Certyfikaty FCC Class B
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 127 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Pilot,
  • Przewód zasilający,
  • Rysik,
  • Końcówka rysika,
  • Instrukcja obsługi,
  • Książka przepisów,
  • Karta gwarancyjna,
  • Instrukcja instalacji
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 769.5 mm
Szerokość 1265 mm
Głębokość 61.8 mm