LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55VL5PJ-A 500cd/m2 24/7
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Możliwość łączenia szeregowego
Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym
Bardzo wąska oprawa
Bardzo wąska oprawa o grubości 3,5 mm pozwala na osiągnięcie realistycznych doznań wizualnych bez zakłóceń na ścianach z ekranów wideo.
Łatwa regulacja kolorów
Redukcja przerw w obrazie
Wysoka wydajność i skalowalność
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55VL5PJ-A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 55"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 8 ms
Jasność 500 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Kontrast dynamiczny 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x DVI-D
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty CE
Certyfikaty CB
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty ErP
Certyfikaty KC
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 150 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 684.2 mm
Szerokość 1213.4 mm
Głębokość 93.1 mm