LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55VSH7J-H 700cd/m2 24/7
Dostępność: brak towaru
Opis
Przełomowa, równa ramka o grubości 0,44 mm
Niespotykana nigdy wcześniej, cienka jak żyletka ramka 0,44 mm oraz 0,88 mm BtB, która została zweryfikowana przez Nemko*, pozwala oglądać treść w oryginalnej, niezniekształconej formie. Pozbawiona przerw ściana wideo złożona z modułów VSH7J zapewnia jeszcze lepsze wrażenia wizualne.
Większy kąt widzenia
Szeroki kąt widzenia
Jednolite odwzorowanie kolorów
Redukcja przerw w obrazie
Inteligentna kalibracja
Czysty obraz dzięki panelowi antyodblaskowemu
Wysoka wydajność i skalowalność
Elastyczne tworzenie treści
Intuicyjna struktura menu
Graficzny interfejs w pionie
Model
55VSH7J-H
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 55"
Czas reakcji 8 ms
Jasność 700 cd/m²
Kontrast statyczny 1 100:1
Kontrast dynamiczny 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x DVI-D
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty FCC Class B
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 260 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 681.22 mm
Szerokość 1210.51 mm
Głębokość 86.5 mm