LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55VSM5J-H 55 cali FHD 500cd/m2
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Przełomowa równa ramka o grubości 0,44 mm
Niespotykana nigdy wcześniej cienka jak żyletka ramka- 0,44 mm oraz 0,88 mm BtB-Większy kąt widzenia
Szeroki kąt widzenia
Jednolite odwzorowanie kolorów
Redukcja przerw w obrazie
Inteligentna kalibracja
Czysty obraz dzięki panelowi antyodblaskowemu
Wysoka wydajność i skalowalność
Elastyczne tworzenie treści
Intuicyjna struktura menu
Graficzny interfejs w pionie
Możliwość łączenia szeregowego
Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym
Model
55VSM5J-H
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 55"
Czas reakcji 8 ms
Jasność 500 cd/m²
Kontrast statyczny 1 100:1
Kontrast dynamiczny 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Gniazda we/wy 1 x DVI-D
Gniazda we/wy 2 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 3 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Certyfikaty CE
Certyfikaty EMC
Certyfikaty FCC Class B
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 250 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Pilot (dołączone dwie baterie)
  • Kabel zasilający
  • Kabel RS232C
  • Kabel LAN
  • Kabel DP
  • Odbiornik IR
  • Instrukcja
Kolor Czarny
Wysokość 681.22 mm
Szerokość 1210.51 mm
Głębokość 86.5 mm