Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 75UH5J-M UHD IPS 75 cali 500cd/m2 24/7
Opis
Nowy ekran UHD o wysokim stopniu matowości Standardowy ekran Signage
Odpowiednia jasność ekranu
Ekran z serii UH5J-H o rekomendowanej dla ekranów wewnętrznych jasności 500 cd/m2 zapewnia wyraźny obraz, który przyciąga uwagę. To idealny wybór do prezentacji treści marketingowych w salach konferencyjnych, na lotniskach, w sklepach, w centrach handlowych itp.
Wysoka wydajność i system webOS
Platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
Osłona
Ekrany z serii UH5J-H są przeznaczone do użytku w miejscach, w których nie da się uniknąć ekspozycji na kurz, wilgoć itp. czynniki, które mogą z czasem powodować pogorszenie parametrów urządzenia. Powłoka konformalna pokrywająca płytę zasilającą ekranu UH5J-H zmniejsza ryzyko uszkodzenia jej przez sól, kurz, proszek żelaza, wilgoć itp.
Certyfikat IP5x
Certyfikat szczelności IP5x gwarantuje, że produkt jest chroniony przed kurzem, który może pogarszać jego działanie.
Zgodność z systemem sterowania AV.
Urządzenia z serii UH5J-H obsługują technologię Crestron Connected, dzięki czemu odznaczają się wysokim stopniem zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania oraz usprawnia zarządzanie.
Dane techniczne
| Model | 75UH5J-M |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EMC |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 260 W |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne | Zestaw OPS (KT-OPSF), LSW640A/B (montaż ścienny) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 960.3 mm |
| Szerokość | 1682.4 mm |
| Głębokość | 57.9 mm |
| Waga | 41.5 kg |