Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 75UL3J-E UHD 75 cali 330cd/m2 16/7
Opis
- Jasność (typ.): 330 nitów
- Rozdzielczość: ULTRA HD (3840 x 2160)
- Wysoka wydajność oparta na webOS
- Wbudowany głośnik
- Kompatybilny z LG One: szybkie udostępnianie
- Kompatybilny z systemami sterowania AV
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 75UL3J-E |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 330 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 149 W |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 964 mm |
| Szerokość | 1678 mm |
| Głębokość | 59.9 mm |
| Waga | 31.4 kg |