Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 98UH5J-H UHD 98 cali IPS 500cd/m2 24/7
Opis
Dzięki zalecanej jasności 500 cd/m do wyświetlania w pomieszczeniach, seria UH5J-H wyraźnie dostarcza treści i przyciąga uwagę opinii publicznej, co czyni go najbardziej odpowiednim wyświetlaczem do celów marketingowych w salach konferencyjnych, na lotniskach, w sklepach detalicznych, centrach handlowych itp.
Dane techniczne
| Model | 98UH5J-H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 98'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 570 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 1246.8 mm |
| Szerokość | 2191.8 mm |
| Głębokość | 86.1 mm |
| Waga | 66 kg |