Producenci
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 98UM5J 98 cali UHD IPS 500cd/m2 16/7
Opis
Smukły kształt
Ekran jest cienki, dlatego zalecana jest instalacja bliżej ściany. To wzbogaca wrażenia wizualne oraz nadaje wnętrzu bardziej wyszukany charakter.
Wbudowany głośnik
Treść jest wzbogacana o dźwięk z wbudowanych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupywania ani instalowania głośników zewnętrznych.
Wysoka jasność
Duża jasność 500 cd/m sprawia, że urządzenia z serii UM5J prezentują wyraźny obraz i przyciągają uwagę, co jest pożądaną cechą wszystkich ekranów wykorzystywanych w handlu, do współpracy itd.
Obsługa poleceń HDMI CEC
Umożliwia to sterowanie podstawowymi funkcjami podłączonych urządzeń HDMI za pomocą pilota LG.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 98UM5J-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 98'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 200 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 800 |
| Pobór mocy | 560 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1253 mm |
| Szerokość | 2198 mm |
| Głębokość | 79.5 mm |
| Waga | 78 kg |