LG Electronics Monitor wielkoformatowy do wideokonferencji 55 cali 55CT5WN-B One Quick Works
Dostępność: brak towaru
Opis
Kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji
Inteligentne automatyczne ustawianie ostrości
Fabrycznie zainstalowana aplikacja do wideokonferencji, LG One:Quick Remote Meeting
Łatwy w użyciu sklep z aplikacjami konferencyjnymi
Multi-Touch i adnotacje
Nagrywanie głosu
Podzielony widok dla wielozadaniowości
Udostępniaj pliki i organizuj pomysły jednocześnie członkom sali konferencyjnej.
Zoptymalizowane doświadczenie użytkownika
Instalacja dwukierunkowa
Elegancki wygląd
Dane techniczne
Model
55CT5WN-B
Przekątna ekranu 55"
Typ matrycy U-IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 9 ms
Jasność 450 nits
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Tak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty CE
Certyfikaty CB
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty ErP
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 127 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Przewód zasilający
  • Rysik dotykowy
  • Końcówka pióra
  • Instrukcja obsługi
  • Książka regulaminowa
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja instalacji
Akcesoria opcjonalne
Stojak 2-biegunowy (ST-653TW)
Kolor Srebrny
Wysokość 769.5 mm
Wysokość z podstawą 815 mm
Szerokość 1265 mm
Głębokość 61.8 mm
Głębokość z podstawą 290 mm