Producenci
LG Electronics Odtwarzacz multimedialny WP402 webOS Box WP402
Opis
Odtwarzacz multimedialny WP402 webOS Box
Dane techniczne
| Rozdzielczość | UHD 4K |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Usługi internetowe | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 3 x HDMI |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | IR in |
| Złącza | 2 x RS-232 |
| Złącza | 2 x DisplayPort |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 258 x 36.5 x 186 mm |
| Waga | 0.87 kg |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy:
|