Producenci
LG Electronics Telewizor LED 32 cale 32LQ631C0ZA
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32LQ631C0ZA |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | WebOS LG |
| Obraz | HDR Active |
| Obraz | Resolution Upscaler |
| Obraz | HGiG |
| Obraz | Game Optimizer |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku | Clear Voice Pro |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 27 W |