LG Electronics Telewizor LED 32 cale 32LQ631C0ZA
Model
32LQ631C0ZA
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Smart TV Tak
System TV WebOS LG
Obraz HDR Active
Obraz Resolution Upscaler
Obraz HGiG
Obraz Game Optimizer
Obsługa 3D Nie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • LG ThinQ AI
  • Google Assistant
  • Amazon Alexa & Alexa lite
  • Sports Alert
  • Magic Explorer
  • Next Picks
System dźwięku
Clear Voice Pro
Max. moc głośników (sumaryczna) 10 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 27 W