Producenci
LG Electronics Telewizor LED 43 cale 43UR781C
Opis
43UR781C
4K UHD, Niezwykle wrażenia w ultra wysokiej rozdzielczości
Telewizory LG UHD z pewnością przekroczą Twoje oczekiwania. Zachwyć się realistycznym obrazem i żywymi kolorami w jakości czterokrotnie przewyższającej Full HD.
ThinQ AI, myślisz, że wiesz wszystko? Pomyśl jeszcze raz.
LG ThinQ stworzono, aby zmaksymalizować wrażenia z oglądania telewizji. Wybierz swojego ulubionego asystenta głosowego i steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki zupełnie nowemu ekranowi głównemu zapewniającemu większą wygodę i kontrolę.
Nowoczesny design
Dodaj UHD do swojego otoczenia. Cieńki ekran wąska krawędź to kombinacja, dzięki której każde wnętrze nabierze oryginalnego charakteru.
HGiG, Graj po mistrzowsku
HGiG (HDR Gaming Interest Group) rozpoznaje wydajność telewizora i jakość obrazu, a następnie dostraja grafikę HDR, aby zapewnić najwyższą jakość gier HDR.
Porywające doświadczenia sportowe
Poczuj się jak na stadionie. Technologia Bluetooth Surround Ready pozwala poczuć się w trakcie rozgrywki jak na linii bocznej boiska. Natomiast funkcja alarmu sportowego będzie na bieżąco informować Cię o wynikach Twoich ulubionych drużyn.
Zaproś kino do siebie
Żywe kolory i niezwykłe szczegóły dzięki aktywnemu HDR zapewniają bardziej wciągające wrażenia wizualne. Ciesz się ulubionymi filmami w oryginalnej jakości, dzięki wielu formatom HDR, w tym HDR10 i HLG.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43UR781C |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 270 nits |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HDR10 Pro |
| Obraz | Filmmaker Mode (FMM) |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HGiG |
| Obraz | Dynamic Tone Mapping |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 54 W |
| Wysokość | 564 mm |
| Wysokość z podstawą | 621 mm |
| Szerokość | 967 mm |
| Głębokość | 57.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 200 mm |
| Waga | 8.8 kg |
| Waga z podstawą | 8.9 kg |