LG Electronics Telewizor LED 43 cale 43UR781C
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
43UR781C
4K UHD, Niezwykle wrażenia w ultra wysokiej rozdzielczości
ThinQ AI, myślisz, że wiesz wszystko? Pomyśl jeszcze raz.
Nowoczesny design
HGiG, Graj po mistrzowsku
Porywające doświadczenia sportowe
Zaproś kino do siebie
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43UR781C
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 270 nits
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR
Obraz HDR10 Pro
Obraz Filmmaker Mode (FMM)
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz HGiG
Obraz Dynamic Tone Mapping
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
System dźwięku
  • AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix)
  • Clear Voice
  • Obsługa dźwięku przestrzennego Bluetooth
  • LG Synchronizacja dźwięku
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 54 W
Wysokość 564 mm
Wysokość z podstawą 621 mm
Szerokość 967 mm
Głębokość 57.1 mm
Głębokość z podstawą 200 mm