LG Electronics Telewizor LED 50 cali 50UR781C
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
50UR781C
4K UHD, Niezwykle wrażenia w ultra wysokiej rozdzielczości
ThinQ AI, myślisz, że wiesz wszystko? Pomyśl jeszcze raz.
Nowoczesny design
HGiG, Graj po mistrzowsku
Porywające doświadczenia sportowe
Zaproś kino do siebie
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50UR781C
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 300 nits
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Filmmaker Mode (FMM)
Obraz HDR10 Pro
Obraz HDR
Obraz Dynamic Tone Mapping
Obraz HLG
Obraz HDR10
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
System dźwięku
  • AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix)
  • Clear Voice
  • Obsługa dźwięku przestrzennego Bluetooth
  • LG Synchronizacja dźwięku
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 65 W
Wysokość 564 mm
Wysokość z podstawą 716 mm
Szerokość 1121 mm
Głębokość 112 mm
Głębokość z podstawą 235 mm