LG Electronics Telewizor LED 55 cali 55UR781C
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
55UR781C
4K UHD, Niezwykle wrażenia w ultra wysokiej rozdzielczości
ThinQ AI, myślisz, że wiesz wszystko? Pomyśl jeszcze raz.
Nowoczesny design
HGiG, Graj po mistrzowsku
Porywające doświadczenia sportowe
Zaproś kino do siebie
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55UR781C
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 300 nits
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10 Pro
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz HGiG
Obraz Filmmaker Mode (FMM)
Obraz Dynamic Tone Mapping
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
System dźwięku
  • AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix)
  • Clear Voice
  • Obsługa dźwięku przestrzennego Bluetooth
  • LG Synchronizacja dźwięku
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 81 W
Wysokość 715 mm
Wysokość z podstawą 780 mm
Szerokość 1235 mm
Głębokość 57.5 mm
Głębokość z podstawą 230 mm