LG Electronics Telewizor LED 65 cali 65UR781C
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
65UR781C
4K UHD, Niezwykle wrażenia w ultra wysokiej rozdzielczości
ThinQ AI, myślisz, że wiesz wszystko? Pomyśl jeszcze raz.
Nowoczesny design
HGiG, Graj po mistrzowsku
Porywające doświadczenia sportowe
Zaproś kino do siebie
Model
65UR781C
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 300 nits
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz HDR10 Pro
Obraz HGiG
Obraz Filmmaker Mode (FMM)
Obraz HLG
Obraz Dynamic Tone Mapping
System dźwięku
  • AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix)
  • Clear Voice
  • Obsługa dźwięku przestrzennego Bluetooth
  • LG Synchronizacja dźwięku
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 100 W
Wysokość 838 mm
Wysokość z podstawą 903 mm
Szerokość 1454 mm
Głębokość 57.7 mm
Głębokość z podstawą 269 mm