Producenci
LaCie Dysk Rugged 5TB USB 3.1 2,5 STFR5000800
Opis
Dysk Rugged
Dysk zewnętrzny firmy LaCie umożliwia zwiększenie wydajności przesyłania danych. Szybki dostęp w połączeniu ze złączem USB-C skraca czas oczekiwania przy kopiowaniu, przenoszeniu danych.
Dane techniczne
| Model | Rugged |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 26 mm |
| Szerokość | 135.1 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 400 g |
| Pozostałe informacje | Brak kabla w zestawie. |