Producenci
LaCie Dysk przenośny 4TB USB-C STLP4000400
Opis
Przestrzeń klasy premium, elegancki wygląd.
LaCie Mobile Drive to połączenie mobilności i pojemności. Zamknięty w eleganckiej konstrukcji Neila Poultona, każdy napęd jest skonstruowany z wykorzystaniem materiałów recyklingowych. Pracuj z komputerami PC, Mac i iPad USB-C, wystarczy podłączyć i gotowe. Jedno kliknięcie lub automatyczne tworzenie kopii zapasowych sprawia, że przechowywanie plików jest wyjątkowo płynne, a pojemność do 4 TB zapewnia dużo miejsca na zdjęcia, listy odtwarzania, dokumenty i wiele więcej.
Dane techniczne
| Model | Mobile Drive |
| Typ dysku | HDD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 20.4 mm |
| Szerokość | 85.3 mm |
| Głębokość | 118.3 mm |
| Waga | 0.3 kg |