Producenci
LaCie Dysk twardy d2 Professional 3,5 24TB
Opis
d2 Professional
Niezbędny dodatek do laptopów z dyskami SSD i komputerów typu wszystko w jednym z ograniczoną pojemnością pamięci. Najnowszy dysk do komputerów stacjonarnych d2 USB-C znacznie zwiększa pojemność dla profesjonalnej przepustowości. LaCie d2 Professional działa doskonale na komputerach Mac i PC, a także zawiera Seagate IronWolf Pro dyski twarde klasy korporacyjnej zapewniające wiodącą w branży wydajność i niezawodność.
Dane techniczne
| Model | d2 Professional |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 188.5 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Waga | 1.4 kg |