Producenci
LaCie Dysk zewnętrzny Rugged 5TB USB 3.0 2,5 STJJ5000400
Opis
Dysk LaCie Rugged Mini posiada takie same cechy jak nasz popularny dysk Rugged, np. Odporność na wstrząsy, odporność na upadki i gumową osłonę dla dodatkowej ochrony. Ale LaCie Rugged Mini jest również odporny na deszcz i ciśnienie, więc można po nim przejechać nawet 1-tonowy samochód i nadal będzie działał! TheRugged Mini to najbardziej kompaktowy członek rodziny dysków LaCie Rugged, który może spodobać się szerokiemu gronu użytkowników.
Dane techniczne
| Model | Rugged Mini |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | microUSB 3.0 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysokość | 135 mm |
| Szerokość | 26 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 400 g |
| Pozostałe informacje | Brak kabla w zestawie. |