Producenci
LaCie Dysk zewnętrzny Rugged SSD Pro 2 TB USB-C STHZ2000800
Opis
Dysk zewnętrzny Rugged SSD Pro 2 TB USB-C STHZ2000800
- Zapewnia zwiększoną wydajność NVMe do 2800 MB/s przy przesyłaniu i renderowaniu plików
- Radzi sobie w każdym terenie dzięki ekstremalnej odporności na kurz i wodę o stopniu ochrony IP67, tolerancji upadku na trzy metry, dwotonowej odporności na zgniatanie
- Działa z Thunderbolt 3 i USB-C na komputerach Mac i Windows
Dane techniczne
| Model | STHZ2000800 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17 mm |
| Szerokość | 64.9 mm |
| Głębokość | 97.9 mm |
| Waga | 100 g |
| Pozostałe informacje | Brak kabla w zestawie. |