Producenci
LaCie Rugged 4 TB USB 3.1 c 2,5'' STFR4000800
Opis
Dane techniczne
| Model | Rugged |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Interfejs dysku | FireWire 800 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysokość | 26 mm |
| Szerokość | 86 mm |
| Głębokość | 135.1 mm |
| Waga | 400 g |
| Pozostałe parametry | 800Mbps(FireWire800) / 10 Gbps (Thunderbolt) / 5.0 Gbps (USB 3.1) / 5.0 Gbps (USB 3.0) |
| Pozostałe informacje | Brak kabla w zestawie. |