Producenci
Lanberg Kabel HDMI M/M v2. 10M czarny optyczny AOC
Opis
Aktywny kabel optyczny HDMI 2.0
Kable optyczne HDMI pozwalają na bezstratne przesyłanie sygnału audio-wideo na ogromne odległości. Dzięki wykorzystaniu włókna światłowodowego w roli przewodnika są one wyjątkowo cienkie co ułatwia prowadzenie kabla, dodatkowo zapewniając odporność na zakłócenia elektromagnetyczne.
Najnowszy standard HDMI 2.0 (Premium High Speed) pozwala na przesyłanie obrazu w jakości 4K przy częstotliwości odświeżania na poziomie 60 Hz.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1000 cm |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | 8.5 x 22 x 21.5 cm |
| Waga | 0.648 kg |